Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися врегульовувати конфлікт інтересів очільники місцевих рад на Ямпільщині

Переглядів: 481

 

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання міських, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

 

Розпочала семінар Тимохова Марина, заступник начальника-начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту  населення  райдержадміністрації, яка зупинилася на питаннях психологічної реабілітація учасників АТО та надання пільг, субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Про нове в земельному законодавстві розповів начальник міжрайонного управління Середино-Будського та Ямпільського районів Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Іван Божок. Він зосередив увагу присутніх на питаннях оформлення земельних ділянок, виділення земельних ділянок під пасовище худоби.

Леонтенко Світлана, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, акцентувала увагу присутніх на продовженні процесу об'єднання територіальних громад в районі. Сказала, що на допомогу головам, секретарям місцевих рад з даного питання є посібник, який пропонує офіс реформ області. В ньому зібрана вся законодавча база.

Радник голови ради з питань юридичного забезпечення Олександр Лабога детально зупинився на основних аспектах запобігання конфлікту інтересів, на питаннях його врегулювання. Порекомендував для використання в роботі з зазначеного питання Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб. уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб.

Зі змінами до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" ознайомив голів та секретарів місцевих рад головний спеціаліст відділу "Ямпільське бюро правової допомоги" Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Євтушенко.

Були висвітлені актуальні питання державної реєстрації.

Наприкінці семінару керуючий справами виконавчого апарату районної ради Валентина Яструб акцентувала увагу присутніх посадових осіб місцевого самоврядування на закінченні терміну подачі електронних декларацій до 1 квітня поточного року. На чисельні питання щодо заповнення електронних декларацій  відповів  радник голови ради з питань юридичного забезпечення.

 

 

« повернутися до списку новин