Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

На Ямпільщині відзначили головні державні свята - День Державного Прапора України та День незалежності

Переглядів: 266

Сьогодні голова районної ради Ольга Губар взяла участь в урочистостях з нагоди головних державних свят Дня Державного Прапора України та Дня незалежності.

Розпочався захід урочистою патріотичною ходою «З Україною в серці». Потім відбулася акція «Хлібосольна Ямпільщина», в якій кожна громада представила свій коровай. Кращі презентації запашного короваю представили села: Паліївка, Грем’ячка Воздвиженської сільської ради та громада села Усок.

Наступною частиною свята стала урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та виступ очільників району.

Голова районної ради Ольга Губар привітала присутніх зі святом, зазначила, що День українського прапора - це свято справжніх патріотів, усіх, хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, пишається її історією, своїми особистими досягненнями звеличує Україну і наш рідний Ямпільський край, адже Ямпільщина – це частинка України. Очільник району висловила слова повага і шани усім жителям нашого краю, хто вкладає у розвиток Ямпільського району, нашої держави України працю та інтелект, хто боронить і захищає її суверенітет і незалежність, хто примножує її багатство і славу.

Нагородила почесною відзнакою Ямпільської районної ради «За вагомий внесок у розвиток Ямпільського району» видатного діяча Ямпільщини Григорія Шпака, заступника директора Ямпільської районної станції юних натуралістів, засновника цього комунального закладу, людину, яка майже 50 років свого життя присвятила природі, невтомно доглядає та піклується про своє «дітище», має численні відзнаки та нагороди: Знак «Відмінник народної освіти», Знак «Відмінник охорони природи УРСР», Орден «Знак Пошани», двічі нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти України. Досвід роботи Григорія Шпака неодноразово висвітлювався на шпальтах газет, у книгах, педагогічних журналах, на телебаченні, презентувався ним на Всеукраїнському форумі працівників позашкільної освіти, присвяченому 85-річниці юннатівського руху в Україні та під час роботи обласних методико-педагогічних заходів.

Вручила подяки голови районної ради та голови районної державної адміністрації переможцям районної премії для обдарованих дітей та молоді Ямпільського району у сфері освіти, культури та спорту в номінації "Обдаровані діти" випускниці Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Ілоні Косенко, у номінації "Обдарована молодь" -  жительці смт Свеса Дарині Догод.

Особливі слова вдячності за високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток культури району Ольга Губар висловила колективу Ямпільського районного центру культури і дозвілля, який вже багато років під вмілим керівництвом Любові Гарбузенко пропагує культурні традиції Ямпільського краю. Колектив під багаточисленні оплески отримав подяку голови районної ради.

Продовжуючи виступ, голова районної ради побажала присутнім миру на нашій землі, єдності, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

Атмосферу свята, позитиву та патріотизму в цей день створили гостинні садиби сільських громад Ямпільщини, які привітно зустрічали та щедро пригощали жителів та гостей селища. Присутні з задоволенням мандрували по садибах, де для них було представлено різноманітні вироби народних умільців, предмети побуту наших предків, різні явства національної традиційної кухні. Великою популярністю користувалася фотозона, представлена Ямпільською селищною радою.

По завершенню урочистої частини було проведено концертну програму за участю талановитих виконавців та аматорських колективів художньої самодіяльності району.Закінчився захід святковою дискотекою.       

                                                         

                                                        

                                                          

                                                        

 

                                                            

                                                       

                                                      

                                                      

« повернутися до списку новин