Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати Ямпільщини знову стали кращими у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумщини усіх рівнів

Переглядів: 454

 

17 та 18 травня в м Суми відбулась обласна спартакіада серед депутатів місцевих рад.

 Головним завданням спартакіади було залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя, фізичної культури і спорту серед населення.

Команда депутатів Ямпільщини на чолі з головою районної ради Ольгою Губар у складі: Ірини Панченко, Олега Посохова, Олександра Рябухіна, Ігоря Соломка – районна рада;

Олени Дяченко, Григорія Романенка, Романа Лукаша – Свеська селищна рада;

Віталія Марушка, Ірини Слєзної, Костянтина Нерезенка – Ямпільська селищна рада;

Руслана Комарова, Сергія Полєвічка – Дружбівська міська рада;

Володимира Каланчука – Шатрищенська сільська рада - вкотре показала високий результат, продовжила традицію і знову стала кращою серед команд депутатів Сумщини.

У ході напруженої боротьби та колосальних зусиль спортсмени посіли І місце в змаганнях з волейболу та футзалу. Ірина Панченко стала кращою у змаганнях з шахів серед жінок, Олена Дяченко та Григорій Романенко вибороли призові місця у змаганнях з шашок.

Вітаємо наших обранців, адже, зумівши об’єднатися, не дивлячись на різну партійну приналежність, вони змогли продемонструвати високий рівень спортивної майстерності, командний дух і згуртованість, що допомогло їм здобути перемогу і випередити суперників.

« повернутися до списку новин