Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з днем працівників торгівлі

Переглядів: 425

Шановні працівники торгівлі Ямпільського району!

Вітаю вас з професійним святом!

Торгівельна справа – одна з найдавніших професій в історії людства. Ви є представниками тієї важливої професії, без якої важко уявити буденне життя кожного. Стрімкий розвиток торговельної галузі, висока якість послуг та культура обслуговування населення — це результат вашої щоденної непростої роботи. Від майстерності та професіоналізму працівників галузі залежить зручність та комфорт кожного мешканця нашого району.

Приємно, що нині не тільки у селищі, а практично у кожному населеному пункті району функціонують одразу кілька торговельних закладів, у яких місцеві мешканці можуть купити все необхідне.

Впевнена, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищення рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами. Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торгівельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку місцевого та вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості сервісу.

Прийміть щирі вітання з професійним святом, бажаю вам миру, міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. А ваша праця нехай буде щоденно винагороджена щирими посмішками вдячних покупців.

З повагою

 

Голова                                                                        Ольга Губар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин