Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

На Ямпільщині проведенно святково-розважальні заходи «Козацькі забави»

Переглядів: 182

Вже другий рік поспіль у селі Грем’ячка проводяться святкові розважальні заходи «Козацькі забави», традиційно приурочені до Дня українського козацтва.

У заході взяли участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, перший заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталій Бойко, секретар Воздвиженської сільської ради Ганна Куртова.

Ольга Губар привітала з потрійним святом – Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і Дня захисника України та побажала миру, добра, родинного затишку, сили і козацького завзяття.

Представники Ямпільського районного центр культури і дозвілля разом з працівниками Грем’яцького сільського клубу розважали учасників заходу веселими козацькими піснями і танцями.

Проведено багато різноманітних та цікавих конкурсів: демонстрували  силу, спритність, увагу та кмітливість представники команд козаків з Ямполя, Свеси, Імшани, Воздвиженська та Грем’ячки, серед яких було визначено кращих та вручено нагороди.

Переможцем стала  комада «Козацька воля» із села Грем’ячка, ІІ місце з невеликим відривом вибороли «Поліські соколи» із Ямполя, третіми були «Браття і сестри» із Свеси.

Свято вдалося на славу! Всіх бажаючих пригощали смачною юшкою, пирогами та смаколиками.

Тож, нехай козацька сила та завзяття не покидає наших козаків!

 

« повернутися до списку новин