Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

18 квітня – День Довкілля

Переглядів: 283

Традиційно щороку в квітні відзначаються День довкілля та День Землі.

         Природа – творець найбільших благ на землі, і ніщо не буває в ній просто так – усе має свою закономірність. Тож, охорона довкілля в сучасних умовах повинна стати основним принципом у взаємодії людини і природи. Адже природа, як ніколи, потребує гармонічної взаємодії з суспільством, збереження й відтворення природних ресурсів в ім’я теперішніх і майбутніх поколінь.

Збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності. Тенденції останніх десятиліть, а особливо природні катаклізми: руйнівні урагани, повені, буревії, засуха, значне зниження рівня грунтових вод, міління річок, забруднення повітря, ґрунту та води, винищення величезної кількості представників тваринного та рослинного світу, загрозлива тенденція кліматичних змін – все це говорить про те, що людство постало перед дилемою: або воно змінить своє ставлення до природи або незабаром перестане існувати.

Ми повинні пам’ятати, що людина – частина природи, і коли ми знищуємо природу – то знищуємо і себе. Тому завдання кожної людини – берегти природу, і особливо ту територію, де ми сьогодні живемо, де будуть жити наші діти завтра.

Вітаю всіх жителів з Днем довкілля та Днем Землі, і закликаю бути турботливими господарями природи, адже кожен небайдужий вчинок — це запорука нашого майбутнього.

« повернутися до списку новин