Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з Днем машинобудівника

Переглядів: 375

Шановні трудівники і ветерани машинобудівної галузі!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем машинобудівника!

 

         Ви працюєте в одній із найскладніших галузей промисловості з тривалим циклом виробництва та складним процесом виготовлення продукції. Кому як не Вам знати, скільки сил та завзяття, знань та натхнення вкладено у виготовлену продукцію.

        Однією з найважливіших галузей промисловості Ямпільщини є                  приватне акціонерне товариство «Свеський насосний завод». Підприємство славилося своїми досягненнями далеко за межами країни.  Проте не минули кризові явища і Свесський насосний завод, які призвели до значного скорочення випуску продукції, погіршення зв'язків, розбалансування виробництва.

        Однак і в такий складний час для всієї країни підприємство забезпечує виробництвом продукції, робочими місцями та своєчасною виплатою заробітної плати робітників.

          Висловлюю щиру вдячність шановним трудівникам і ветеранам машинобудівної галузі за сумлінну працю і бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя, а підприємству – завжди знаходити нові шляхи модернізації та розвитку задля економічного зростання Ямпільського краю та поліпшення добробуту його жителів.

.

 

 

Голова                                                                                  О.К.Губар

« повернутися до списку новин