Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Відбувся семінар-навчання для селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад

Переглядів: 341

        16 січня у залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

        У заході взяла участь голова Ямпільської районної ради Ольга Губар.

         Розпочав семінар військовий комісар Ямпільського районного військового комісаріату Олександр Яловенко, який довів до відома учасникам заходу про зміни у Порядку призову громадян України на строкову військову службу та проінформував про результати призову на строкову службу у жовтні-грудні 2018 року.

             Про зміни щодо надання житлових субсидій населенню розповіла Олена Терентьєва, начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації

            Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах Олена Вечірко проінформувала про підсумки роботи за 2018 рік та надання установою послуги проставлення апостиля на документах.

           Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Небеский зупинився на питаннях надання відомостей під час виборчого процесу про осіб, які вперше

вносяться до реєстру виборців та осіб, які не затні пересуватися.

« повернутися до списку новин