Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Олег Бояринцев: «Медичні послуги повинні бути доступними»

Переглядів: 566

Саме на цьому наголошував депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев під час передачі нового автомобіля Глухівській міжрайонній медико-соціальній експертній комісії.

 

«Створення у Глухові міжрайонної медико-соціальної експертної комісії та забезпечення її роботи значно спрощує для жителів Глухівщини, Кролевецького та Ямпільського районів отримання необхідних документів, зменшує час та відстань для проведення огляду і відвідування засідань комісій. Це правильне рішення, що прийняте місцевим керівництвом, спрямоване на те, щоб створити необхідні умови для зручності, перш за все, людей та фахівців», - зазначає депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

З 1 січня цього року в структурі обласного комунального закладу «Сумський обласний центр медико-соціальної експертизи» запрацював новий  підрозділ – Глухівська міжрайонна медико-соціальна експертна комісія. Фахівці комісії працюють на території Глухівського, Кролевецького, Ямпільського районів та охоплюють близько 100 тисяч населення. Тож, поява автомобіля дозволить пришвидшити роботу комісії з огляду, визначення ступеню захворюваності і надання інвалідності.

«Раніше людям з районів, які зараз обслуговує наша комісія, доводилося їздити до Шостки. Звичайно, що це було не зручно та відбирало багато часу і сил. Зараз, ми комісією виїжджаємо в райони, а у випадках, коли людина не може самостійно пересуватися, приїжджаємо і додому», - повідомив керівник Глухівської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії Володимир Лютов.

 

« повернутися до списку новин