Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Районній організації ветеранів – 30 років

Переглядів: 491

З нагоди 30-річчя утворення Ямпільської районної організації ветеранів 17 березня в Ямпільському районному територіальному центрі надання соціальних послуг відбулися урочистості. У заході взяли участь представники Ямпільської районної організації ветеранів, очільники  районної ради та державної адміністрації, керівники установ та закладів району, що опікуються питаннями соціального захисту ветеранів, учнівська молодь та представники засобів масової інформації.

З вітальними словами до учасників заходу звернулася голова районної ради Ольга Губар , яка нагадала про історію створення організації, зазначивши, що перша конференція Ямпільської районної організації ветеранів відбулася           7 лютого 1987 року, де першим керівником було обрано Антипенко М.І.. Пізніше організацію очолювали Собакинських Г.О. та Свистунов В.П.. Довготривалий час заступником голови районної організації працював Цвілодуб В. В., а з 2007 року її очолює  Могила П. Г.

Подякою голови Ямпільської районної ради за сумлінну працю, активну участь у громадському житті ветеранської організації та з нагоди 30-річчя утворення Ямпільської районної організації ветеранів нагороджено голову ветеранської організації с. Паліївка Головач Галину Іванівну та ветерана Гунченка Олександра Семеновича.

Для ветеранів Ямпільщини та учасників заходу учнівською молоддю організовано концертну програму.

 

« повернутися до списку новин