Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Свято на Івана Купала в Воздвиженську

Переглядів: 204

 

Традиційно в ніч на Івана Купала по всій території України проходять магічні дійства. Саме в цю ніч у Воздвиженську відзначили День села. Свято відбулося біля сільського Палацу культури, де зібралося багато сельчан,  гостей.

Воздвиженців зі святом привітала голова районної ради Ольга Губар. Вона відзначила, що село з кожним роком стає все згуртованішим завдяки людяності і впевненості у власній правоті односельчанам. Ольга Костянтинівна вручила кращим представникам села Світлані Сергійко, директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, Оксані Горбачовій, землевпоряднику сільської ради, Олександру Сизоненку, приватному підприємцю, Почесні грамоти за активну громадську позицію, активну участь у вирішенні важливих проблемних питань життєдіяльності територіальної громади і побажала процвітання.

За підтримки народного депутата Андрія Деркача гостем на святі був вокальний ансамбль «Молодість» з Глухова, у складі якого вихідці з Воздвиженського.

Безкоштовна лотерея, що подарувала в ніч на Івана Купала учасникам свята коштовні подарунки, шикарний салют перевели свято у неофіційне русло, а новий місяць, що серпом засяяв в нічному небі, став окрасою цього дійства.

« повернутися до списку новин