Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з днем працівника лісу

Переглядів: 173

Шановні працівники лісового господарства Ямпільщини!

 

         Прийміть найщиріші слова вітання з професійним святом - Днем працівника лісу!

          Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення. Сьогодні важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку і процвітання нашої країни.

         Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд нашого району, ви робите вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, а створені вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають  землі нашого регіону від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. 

          Щиро бажаю вам, щоб кожен день життя дарував вам радість від спілкування з природою та відчуття задоволення від улюбленої справи. Нових вам успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

 

                                      З повагою

 

Голова районної ради                                                               Ольга ГУБАР

« повернутися до списку новин