Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Питання соціального захисту населення розглянули на семінарі для очільників місцевих рад

Переглядів: 371

 

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Терентьєва довела до відома присутніх інформацію про надання одноразової натуральної допомоги «Пакунок Малюка» породіллям. Розповіла про призначення деяких видів допомоги.

На основних питаннях проведення суспільно-корисних робіт на території Ямпільського району зупинилася начальник Ямпільського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області Світлана Менькова.

Про нове в реєстрації права оренди на земельну ділянку розповів Олександр Рубан, державний реєстратор Ямпільської селищної ради.

Директор по розвитку в Україні, ВАТ ООО «Єйч Ар Інтрасервіс» Володимир Москаленко надав інформацію про захист прав українців, які працюють за кордоном

На питаннях організації громадських робіт спеціального напряму  зупинилася проведний фахівець з питань зайнятості Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Катерина Яременко.

Оксана Левченко, начальник служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації, розповіла про соціальний захист дітей, які проживають на підвідомчих територіях  міської, сільських, селищних рад.

« повернутися до списку новин