Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з Днем фізичної культури та спорту

Переглядів: 140

Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани галузі, уболівальники і шанувальники спорту, всі, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху нашого краю!

 

Щиро вітаю всіх з Днем фізичної культури та спорту.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Ямпільщина завжди славилася своїми спортивними талантами. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави нашого району.

Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.

Зичу спортсменам наполегливості та наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

 

                                                  З повагою

 

 

Голова                                                        Ольга ГУБАР

 

 

« повернутися до списку новин