Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана

Переглядів: 42

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

 Від усієї душі вітаємо Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Цей день - данина шани, глибокої поваги всього народу до старшого покоління, людей, які вже зробили свій особистий вклад у розвиток країни та суспільства. У цей день в кожного з нас є прекрасна можливість  сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і  взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану  працю, доброту і мудрість. 

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

 

З повагою

 

Голова  Ямпільської районної             Голова Ямпільської районної

ради Сумської області                           державної адміністрації Сумської

Ольга ГУБАР                                            області

                                                                   Сергій ДВОРНИК

 

 

« повернутися до списку новин