Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з Днем працівників освіти

Переглядів: 129

 

Шановні освітяни, дорогі вчителі!

         Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

          Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

          Впевнена, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою.

         Вже другий рік поспіль в Україні відбувається впровадження масштабної реформи середньої освіти, і саме вчитель відіграє ключову роль в системі реформування освіти і наданні якісних освітніх послуг.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

         Шановні освітяни, бажаю вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, нових творчих злетів. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість. Миру і злагоди вам і вашим родинам.

 

З повагою

 

Голова районної ради                                 Ольга ГУБАР

« повернутися до списку новин