Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Проведено семінар для голів та секретарів місцевих рад

Переглядів: 361

17 жовтня 2018 року в залі засідань Будинку рад проведено семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Олена Терентьєва зосередила увагу присутніх на питанні призначення субсидій на житлово-комунальні послуги на опалювальний період 2018-2019 років.

Про внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу доповів Володимир Лящевський, начальник відділу Ямпільське бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Начальник архівного відділу Ямпільської районної державної адміністрації Катерина Опенько розповіла про складання та схвалення номенклатури справ на 2019 рік, упорядкування, описування та схвалення справ постійного зберігання з кадрових питань (особового складу).

Про надання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців проінформував Ігор Небеський, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ямпільської районної державної адміністрації.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту Ямпільської районної державної адміністрації Артем Скорозвон виступив з питання щодо забезпечення доступності до виборчого процесу осіб з інвалідністю.   

Про останні новини з питань захисту інформації розповіла Людмила Суганяка, начальник відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Ямпільської районної державної адміністрації.

Спеціаліст Ямпільської районної державної адміністрації (з питань запобігання та виявлення корупції) Ольга Мазур надала рекомендації до чергового етапу електронного декларування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин