Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з днем медичного працівника

Переглядів: 477

Шановні медичні працівники Ямпільщини!

 

 Від щирого серця вітаю вас: лікарів, фельдшерів та медсестер, усіх, хто працює у сфері охорони здоров’я, ветеранів медичної галузі з професійним святом – Днем медичного працівника!

Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя  людей, завжди користується пошаною і цінується як особливий талант.

Приємно відзначити, що благородна лікарська справа назавжди поєднала серця Бойчунів Вадима та Надії, Бойчунів Андрія та Жанни, Гуків Сергія та Інни, Довбушів Василя та Галини, Рубана Ігоря та Омельченко Тетяни, Порохівників Олександра та Зінаїди, Слюсаренків Валерія та Людмили, Слюсаренка Віталія та Сенченко Олени, Харченків Генадія та Тетяни, які вже багато років поспіль зцілюють тіла і душі жителів Ямпільщини.

Лікарську справу своїх батьків на рідній землі продовжують Ірина Мошта, Владислав Гаврильченко, Олена Швець та Олена Тимошенко.

Медики нашого району, навіть в непростих умовах сьогодення, незважаючи на ризик для власного життя завжди готові першими прийти на допомогу, а своєю невтомною працею повсякчас демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, вміють корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Дорогі медичні працівники! Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я. Нехай ваша робота дає наснагу для звершень та творчого зростання! Будьте здоровими, щоб допомагати іншим! Будьте мужніми, щоб зносити важкість! Будьте щасливими, щоб дарувати щастя іншим!

З повагою

Голова                                               Ольга ГУБАР

 

 

« повернутися до списку новин