Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Проведено семінар для голів та секретарів місцевих рад

Переглядів: 513

 

18 квітня 2018 року Ямпільською районною радою проведено семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад під головуванням Ольги Губар.

Про хід реформування медичної галузі в районі проінформував Вадим Бойчунь, головний лікар КЗ "Ямпільська ЦРЛ", який наголосив, що в рамках впроваджуваної в країні медичної реформи, МОЗ рекомендує громадянам визначитися із вибором сімейного лікаря або лікаря первинної медичної допомоги. Що стосується дитячого населення, батьки повинні заключити договір або з лікарем – педіатром або з сімейним лікарем.

Олена Терентьєва, начальник управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації, зосередила увагу присутніх на питанні надання пільг у готівковій формі в оплаті проїзду усіма видами транспорту загального користування на приміських маршрутах.

Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (в частині поховання громадян) доповів Руслан Фараонов, заступник начальника, начальник слідчого відділення Ямпільського відділення поліції Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області.

Євген Кривоніс, головний інспектор Ямпільського районного сектору Управління ДСНС України у Сумській області, зосередив увагу присутніх на забезпеченні водопостачання у випадку пожежі в населених пунктах району, продемонструвавши придбані засоби з пожежної безпеки.

Про державну реєстрацію актів цивільного стану проінформувала присутніх Олена Вечірко, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах та зауважила на неналежне оформлення документів міськселсільрадами, які подаються до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах.

Державний реєстратор Ямпільської селищної ради Рубан Олександр висвітлив актуальні питання реєстрації прав за померлим.

Ірина Пирогова, начальник загального відділу виконавчого апарату Ямпільської районної ради, ознайомила присутніх з функціонуванням системи "Он-лайн приймальня депутата Сумської обласної ради" та зазначила, що ця система призначена для подання письмових звернень мешканців Сумської області до депутатів Сумської обласної ради.

Підводячи підсумки семінару, голова районної ради Ольга Губар рекомендувала міськселсільголовам переглянути бюджети і знайти можливість у виділенні коштів з місцевих бюджетів на придбання холодильних камер для патологоанатомічного відділення КЗ "Ямпільська ЦРЛ", також звернула увагу щодо необхідності подання документів для оформлення договорів з лікарями в рамках медичної реформи.

 

 

« повернутися до списку новин