Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

Переглядів: 142

Шановні жителі Ямпільщини! 

 Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди, миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим синьо-жовтим стягом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Незалежності увійшов в історію України золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпивши вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

З нагоди свята від усієї душі зичимо вам щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нашої рідної Ямпільщини.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

 

З повагою

 

Голова Ямпільської районної                                                                    Голова Ямпільської районної державної адміністрації 

ради Сумської області                                                                                Сумської області

  Ольга ГУБАР                                                                                              Сергій Дворник

 

 

 

« повернутися до списку новин