Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати Ямпільщини - беззаперечні лідери у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумщини усіх рівнів

Переглядів: 412

15 та 16 травня в м Суми відбулась обласна спартакіада серед депутатів місцевих рад. Народні обранці з 18 районних, міських рад та ОТГ, а це понад 200 спортсменів, змагались у п’яти видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі.

Команда депутатів Ямпільщини на чолі з головою районної ради Ольгою Губар у складі: Ірини Панченко, Олега Посохова, Ігоря Соломка – районна рада;

Олени Дяченко, Олени Твердунової, Григорія Романенка, Романа Лукаша – Свеська селищна рада;

Віталія Марушка, Ірини Слєзної – Ямпільська селищна рада;

Руслана Комарова, Сергія Полєвічка, Віталія Скварцова, Миколи Міренцова-Дружбівська міська рада;

Володимира Каланчука – Шатрищенська сільська рада;

Нікітіна Олександра – Орлівська сільська рада - вкотре здобула перемогу і стала беззаперечним лідером серед команд депутатів Сумщини.

Три роки поспіль команда депутатів району займає І загальнокомандне місце в обласній спартакіаді. Отже, і цього року спортсмени Ямпільщини посіли І місце в змаганнях з волейболу та футзалу. Ірина Панченко виборола І місце у змаганнях з шахів серед жінок, Григорій Романенко здобув перемогу у змаганнях з шашок. Таким чином, показавши високий результат, команда Ямпільщини стала кращою, значно випередивши суперників.

Від щирого серця вітаємо наших обранців, які вкотре продемонстрували високий рівень спортивної майстерності, командний дух і згуртованість та здобули свою бажану перемогу.

 

« повернутися до списку новин