Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися очільники та секретарі місцевих рад

Переглядів: 328

21 листопада 2018 року в залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад, який провела голова районної ради Ольга Губар.

Розпочала семінар Менькова Світлана, начальник Ямпільського районного сектору з питань пробації, яка зупинилася на питаннях виконання громадських робіт.

Фінашко Андрій, начальник Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області висвітлив актуальні питання профілактики сказу в районі.

Як стати поліцейським в Україні та про правила прийому до Академії поліції розповіла Новік Руслана, старший інспектор сектору з кадрового забезпечення Шосткинського відділу поліції.

Зі змінами до порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу, призначення житлових субсидій на опалювальний період 2018-2019 років познайомила в.о. начальника управління – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення  Ямпільської районної державної адміністрації Тимохова Марина.

« повернутися до списку новин