Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Питання соціального захисту населення розглянули на семінарі для очільників місцевих рад на Ямпільщині

Переглядів: 572

У залі засідань Будинку рад відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Терентьєва звернула увагу присутніх на виконання Закону України від 06.12.2016 №1774-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким внесено зміни в статті 17, 18 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", де передбачається покладення функцій здійснення перевірок підприємств щодо дотримання законодавства про працю на органи місцевого самоврядування. Акцентувала увагу, що в районній державній адміністрації розпорядженням голови створена комісія, яка буде аналізувати  роботу з даного питання в міській, селищних та сільських радах району.

На основних питаннях проведення призову на строкову військову службу громадян України весною 2017 року зупинився заступник військового комісара-начальник відділу комплектування Ямпільського районного військового комісаріату Олександр Маркашов.

Про зміни в пенсійному законодавстві розповіла Наталія Ліванчук, головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Середино-Будського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

На питаннях реєстрації місця проживання дитини у відділі державної реєстрації актів цивільного стану зупинилася  начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах.

Ірина Хавро, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, докладно розповіла про механізм взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми.

На семінарі були висвітлені питання соціального захисту населення щодо надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, умов поселення до будинків-інтернатів осіб, які потребують постійного догляду, та  питання модернізації системи оповіщення населення; упорядкування справ постійного, тривалого зберігання та з особового складу міською, селищними,сільськими радами; внесення змін до виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

Були підведені підсумки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами міськселсільрад району за 2016 рік.

   

 

« повернутися до списку новин