Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з Днем працівника лісу

Переглядів: 384

 

 Шановні працівники лісового господарства Ямпільщини!     

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

         Лісові господарства Ямпільського району представляють два підприємства ДП «Свесский лісгосп», керівник Закусило Олег Миколайович, та ДАП «Ямпільський агролісгосп», який очолює Котляров Олексій Федорович.  

          Основними напрямами діяльності лісових господарств є лісорозведення  та лісовідновлення, охорона та захист лісів.

         Ці потужні лісогосподарські підприємства Ямпільщини забезпечують  громадян району робочими місцями, поповнюють левову частину надходжень до районного та місцевих бюджетів.  

          Працівники лісового господарства Ямпільщини, - фахівці найвищої кваліфікації і заслуговують на пошану та повагу в суспільстві, адже виконують свій професійний обов’язок повною мірою, демонструючи дивовижну відданість своїй справі – зеленому лісу та людям, які живуть у нашому Ямпільському краї!

          Упевнена, що досвід і знання, накопичені багатьма поколіннями лісівників, дозволяють ефективно зберігати і примножувати лісовий фонд нашого Ямпільського краю!

          Прийміть, шановні працівники лісу, слова щирої вдячності й пошани за вашу невтомну працю, за вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.

           Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, оптимізму та творчого натхнення на подальшу плідну працю!

 

 

З повагою

 

 

Голова                                                                                  О.К.Губар

« повернутися до списку новин