Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання голови районної ради з Днем Конституції

Переглядів: 193

Шановні жителі Ямпільського району! Вітаю вас з Днем Конституції!

 

Історія витоку Основного Закону – глибока, як корені української нації. Століттями наш народ думав про державні механізми і про гарантії вольностей для українців. Слово гетьманських універсалів, так само як і шабля запорізького війська, будували славну українську козацьку державу. Велична, унікальна, а головне перша в Європі Конституція написана нашим українським гетьманом Пилипом Орликом.

Прийняття Верховною Радою в 1996 році Конституції ознаменувало завершення перехідного етапу в становленні нашої української держави.

Конституція ввійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності і соборності України. Основний Закон нашої держави покликаний гарантувати громадянам загальновизнані права та свободи, закріпивши ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування — випробування на єдність та територіальну цілісність.

І саме основний Закон нашої держави передбачає єднання людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

У цей день прийміть найкращі побажання того, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані в основному законі нашої держави – Коституції України - повністю втілювались в наше повсякденне життя, щоб всі жителі Ямпільщини відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави.

Бажаю всім успіхів і плідної праці на благо рідного краю. Нехай це свято додасть вам наснаги, творчих здобутків та нових звершень в ім’я розвитку нашої Ямпільщини та зміцнення нашої держави України.

 

З повагою

 

Голова районної ради                                          Ольга ГУБАР

 

« повернутися до списку новин