Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Привітання з Днем захисника України

Переглядів: 18

Шановні захисники України! Шановні ветерани! Шановні мешканці Ямпільського району!

Прийміть щирі привітання з Днем захисника України!

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

День захисника України – свято, що єднає покоління патріотів. У цей день  ми вшановуємо мужність і героїзм наших захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції та перемоги українського народу, пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Нехай Пресвята Богородиця покриває Святою Покровою український народ та наше військо, повсякчас підтримує нас і оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя.

Дорогі захисники України! Щиро вітаємо вас з наступаючим святом. Бажаємо вам міцного здоров’я, незламної волі і козацької звитяги. Щастя, родинного затишку та благополуччя Вам і Вашим родинам. Миру і злагоди в Україні.

З Днем захисника України! Слава Україні! Слава її захисникам!

 

З повагою,

Голова Ямпільської районної державної адміністрації Сумської області

 

Сергій ДВОРНИК

Голова Ямпільської районної

ради Сумської області

           

                                                    

 Ольга ГУБАР

 

 

 

« повернутися до списку новин