Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати Ямпільської районної ради надали пільги на харчування дітям, батьки яких беруть (брали) участь або загинули при проведенні антитерористичної операції

Переглядів: 674

Відбулася чотирнадцята сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар. До участі було запрошено заступників голови,  начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, КП „Медіасвіт Ямпіль”.

 

Всі питання, які виносилися на розгляд сесії районної ради, були ретельно вивчені постійними комісіями районної ради.

 

Після розгляду на постійній комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю питання "Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії Ямпільської районної ради шостого скликання від 08.11.2013 «Про встановлення розміру щомісячної батьківської плати та пільг за навчання дітей в КЗ Ямпільська ДМШ»" було відкликано розробником, Ямпільською райдержадміністрацією, на доопрацювання.

 

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік  та 2017 рік.

Після бурхливого обговорення проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Ямпільському районі на 2017-2018 роки не було прийнято рішення з даного питання, а також не було підтримано зміни до Регламенту роботи районної ради сьомого скликання.

 

Був затверджений Порядок надання пільги на харчування дітям, батьки яких беруть (брали) безпосередньо участь або загинули при проведенні антитерористичної операції, прийнято рішення про надання в оренду приміщень Будинку рад.

    

« повернутися до списку новин