Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

 До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Переглядів: 149

 

79-річчя з дня  початку Другої світової війни –  це трагічна дата у нашій історії. Все, що пов’язано з цією страшною війною, навіки викарбовано в історичній та генетичній пам’яті народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні  роки виявили мужність та відвагу у битві з ворогом.

22 червня 1941 року розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Для українського народу війна була тотальною. Кожна родина і кожна людина, незалежно  від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. З вересня 1941 року по вересень 1943 року на території Ямпільщини  розгорталися криваві запеклі бої, під час яких масово гинули мирні жителі.

Минуло багато десятиліть, але подих війни відчувається сьогодні. У цей день, ми не можемо не згадати військових української армії, що стримують ворога на Сході, молодих хлопців, наших земляків, які загинули захищаючи Україну.

Світла пам’ять усім загиблим за свободу України. Ветеранам, вдовам, учасникам війни, усім тим,  хто відстоював і відстоює перемогу  щиро бажаю міцного здоров`я, злагоди, благополуччя, мирних і сонячних днів.

 

З повагою

 

Голова районної ради                                          Ольга ГУБАР

« повернутися до списку новин