Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Районні урочистості до Дня Незалежності України

Переглядів: 446

 

24 серпня 2018 року в центрі селища Ямпіль відбулися районні урочистості до Дня Незалежності України.

Розпочалися заходи районною акцією «Хлібосольна Ямпільщина», в якій взяли участь всі територіальні громади району. Жителі та гості району мали змогу помилуватися справжнім українським колоритом, який був представлений у вигляді куренів, покуштувати страви української кухні та оцінити таланти та винахідливість народних умільців-майстрів Ямпільщини. Переможцем акції було визнано Білицьку громаду. Її кращий курінь був відзначений подякою Ямпільської районної ради та Ямпільської районної державної адміністрації.

Продовжилося свято урочистою ходою «З Україною назавжди».

Далі учасників заходу чекала святкова концертна програма. Зі сцени ямпільчан вітали голова районної ради Ольга Губар, голова райдержадміністрації Ірина Панченко,  Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько.

Вітаючи присутніх, голова районної ради зазначила, що свою незалежність український народ виборював багато віків, тому ми повинні особливо її цінити та передавати своїм нащадкам незламне прагнення свободи і глибокий патріотизм до своєї батьківщини. Подякувала тим, хто вкладає у розвиток Ямпільського краю, нашої держави України працю та інтелект, хто боронить і захищає її суверенітет і незалежність, хто примножує її багатство і славу. Нагородила грамотами Ямпільської районної ради Одарченка Сергія Івановича, кореспондента Ямпільської районної газети «Голос часу», за багаторічну сумлінну працю, творчий підхід до справи, за популяризацію історичних, культурних, творчих надбань Ямпільського краю та з нагоди Дня незалежності України та Комарицького Ігоря Анатолійовича, головного лісничого ДП «Свеське лісове господарство», тренера збірної команди України, за професіоналізм, майстерність, особистий внесок у скарбницю досягнень Ямпільського району та з нагоди Дня незалежності України. В своєму виступі Ольга Губар підкреслила, що цього року працівники наших лісогосподарських підприємств серед кращих в Україні, вихованці та працівники районних комунальних закладів знову серед кращих на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Відзначила переможців районної премії для обдарованих дітей та молоді Ямпільського району у сфері освіти, культури та спорту, вручивши подяки в номінації «Обдарована молодь» за високий рівень інтелектуальних здібностей - Термосі Ірині, кандидату економічних наук, в номінації "Обдаровані діти" - за високі досягнення у спорті - Ковальовій Дарині, вихованці комунального закладу Ямпільська дитячо-юнацька спортивна школа. Ольга Губар побажала всім миру на нашій землі, єдності, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

Святкове дійство продовжувалося виступами художніх колективів Ямпільського району.


 

,

 

« повернутися до списку новин