Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Навчалися очільники та секретарі місцевих рад

Переглядів: 599

У залі засідань Будинку рад 16 серпня відбувся семінар-навчання для міського, селищних та сільських голів, секретарів місцевих рад.

Начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Терентьєвою О.О. були висвітлені питання щодо монетизації субсидій та обстеження соціально-незахищених верств населення щодо необхідності забезпечення телетюнерами.

Про забезпечення населення  району доброякісною питною водою розповіла завідувач Ямпільським лабораторним відділенням Шосткинського відділу ДУ "Сумський лабораторний центр Міністерства охорони України" Камчатна Г.П.

Спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації проаналізувала підготовку інвестиційних програм і проектів у 2016-2017 роках та зосередила увагу присутніх на їх підготовці у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Були висвітлені питання про державну реєстрацію шлюбу, надання відомостей щодо осіб, нездатних пересуватися самостійно, та надані рекомендації щодо захисту комп'ютерів.

 

« повернутися до списку новин