Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

У Антонівці 11 серпня відсвяткували День села

Переглядів: 377

 

День села - це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Днями  народні гуляння та святкування відбулися  у Антонівці.

На свято зібралися чи не всі місцеві жителі. Усіх від щирого серця привітав сільський голова  Володимир П’ятниця та побажав односельчанам миру, терпіння та здійснення усіх задумів. За розуміння інтересів громади, підтримку, допомогу у вирішенні проблем громади та району вцілому сільський голова висловив щирі слова вдячності народному дупутату Андрію Деркачу, вручив грамоти активістам села.

Найтепліші слова вітання від народного обранця Андрія Деркача, голів Ямпільської районної ради та районної державної адміністрації  Ольги Губар та Ірини Панченко передала керуючий справами виконачвого апарату районної ради Валентина Яструб, вручила грамоту від голови  Ямпільської районної ради Володимиру П’ятниці, Антонівському сільському голові, за багаторічну сумлінну працю, високий професійний рівень, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку села, активну участь у життєдіяльності територіальної громади та з нагоди Дня села. Відзначила подяками  районної ради Миколу Аврамкина, за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у вирішенні важливих питань життєдіяльності територіальної громади та Наталію Козуб, начальника Антонівського відділу поштового зв’язку, за сумлінну працю, активну життєву позицію та з нагоди Дня села. Грамотою голови Ямпільської районної державної адміністрації нагороджено Віктора Олійника, директора ПП «Надія», за багаторічну і сумлінну працю та з нагоди Дня села.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, єднання, любові до своєї малої Батьківщини та родини.

Свої яскраві музичні вітання дарували  присутнім працівники Ямпільського районного центру культури і дозвілля та учні.

Захід продовжувався розвагами для дітей та молодіжною дискотекою.

     


 

« повернутися до списку новин