Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Діяльність народного депутата

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 червня 2019 р. N 365-р

Київ

Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити:

розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об'єктами (заходами) згідно з додатком 1;

розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами згідно з додатком 2.

Переліки об'єктів та заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно з додатком 2, формуються та затверджуються відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами відповідних рад.

2. Внести у додатки 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 р. N 39 "Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" зміни, що додаються.

3. Міністерству фінансів забезпечити погодження розподілів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, передбачених абзацами другим і третім пункту 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

 

Додаток 1
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 5 червня 2019 р. N 365-р

РОЗПОДІЛ
у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об'єктами (заходами)

18318200000

Районний бюджет Ямпільського району

430

Усього, у тому числі:

200

Реконструкція з влаштуванням внутрішніх санвузлів у будинку районного комунального закладу Ямпільський районний Центр дитячої та юнацької творчості Ямпільської районної ради Сумської області по вул. Спасо-Преображенській, 11 в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області

100

Придбання дитячого майданчика для Ямпільської селищної ради

80

Придбання інтерактивного комплексу обладнання для Ямпільської загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1 Ямпільської районної ради Сумської області

50

Придбання комп'ютерної техніки для Степненського НВК: загальноосвітня школа I - III ст.-дошкільний навчальний заклад

У п’ятницю з робочим візитом Андрій Деркач відвідав Ямпільщину

У п’ятницю з робочим візитом Андрій Деркач відвідав Ямпільщину, де зустрівся з активом, керівництвом району та головами місцевих рад. На зустрічі обговорювалися найактуальніші питання життєдіяльності району, а саме: надання медичної допомоги сільським мешканцям, збереження доступної мережі закладів освіти та медицини. Андрій Деркач наголосив на необхідності вирішення проблеми забезпечення медичними працівниками наявної мережі закладів охорони здоров’я району.

Обговорювалися питання ремонту доріг, залучення державних коштів на вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку району.

Жінок Ямпільщини зі святом привітав народний депутат Андрій Деркач

Напередодні свята жінок та краси у весняній атмосфері відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Усіх жінок Ямпільщини теплими словами привітав народний депутат України Андрій Деркач і нагородив найкращих з них, чиї успіхи заслуговують на шану та визнання.

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 січня 2019 р. № 39-р

Київ

Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити:

розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) згідно з додатком 1;

розподіл у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами згідно з додатком 2.

Переліки об’єктів та заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно з додатком 2, формуються та затверджуються відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами відповідних рад.

2. Міністерству фінансів забезпечити погодження розподілів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

       Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

 Інд. 67

 

Додаток:

18318200000      Районний бюджет

Ямпільського району   900         Усього, у тому числі:

                                      700         Реконструкція покрівлі житлового будинку по вул. Заводська, 6 в смт Свеса Ямпільського району

                                 200         Капітальний ремонт малої зали Дружбівського міського Палацу культури по вул. Шкільна, 13 в м. Дружба Ямпільського району Сумської області

 

Звернення до  голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
Павелко А. В.

Звернення виборців завжди на контролі у народного депутата України Андрія Леонідовича Деркача

 

У день Святої Трійці жителі села Степне відзначили 40 річний ювілей школи та День свого рідного села.

Із самого ранку в рамках спланованих заходів до Дня села місцеві команди на шкільному футбольному полі змагалися за перемогу та звання «краща футбольна команда», а вдень уже на самому шкільному подвір’ї розпочалися святкові заходи з нагоди ювілею Степненського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Свої вітання та подарунки адресували школі та жителям села народний депутат України Андрій Деркач, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації Олег Проценко, секретар Степненської сільської ради Любов Кубрак.

Народний депутат України Андрій Леонідович Деркач активно відстоює інтереси своїх виборців. Спільними зусиллями намагаємося відстояти інтереси мешканців сільських територій Ямпільського району.

 

Порадували присутніх своїми виступами як педагогічний колектив, так і учні школи: нинішні і колишні. Своїм співом зачарував сімейний дует Логвиненків, бурхливими оплесками глядачі супроводжували хореографічну композицію «Ми різні, але єдині», оцінили присутні також сценки із життя школи та села у постановці старшокласників.

Символічно на святі школи пролунав шкільний дзвоник, дзвонили в який першокласниця 1978 -1979 навчального року Олена Хоменко та маленька випускниця 1 класу цього року Олександра Заяць.

Схвильовано слухали вітання та настанови Заслуженого вчителя України Якушевої Антоніни Григорівни, яка понад 50 років віддала рідній школі.

Але найбільше позитивних емоцій отримали наймолодші жителі Степного: забрати батькам дітей з батута та надувної гірки було просто неможливо. За допомогу в організації відпочинку для дітей від імені жителів села народному депутату Андрію Деркачу подякувала секретар Степненської сільської ради.

Увечері у сільському клубі було проведено розіграш лотереї, концерт та святкову дискотеку для молоді.

Народний депутат України Андрій Леонідович Деркач активно відстоює інтереси своїх виборців. Спільними зусиллями намагаємося відстояти інтереси мешканців сільських територій Ямпільського району.

 

При підтримці благодійного фонду Андрія Деркача "Наше майбутнє" та заслуженого лікаря України, генерального директора "Інституту Серця МОЗ України" Бориса Тодурова в рамках недержавної благодійної програми "Кардіолог" в смт Ямпіль та смт Свеса було проведено безкоштовні виїзні консультації провідними кардіологами "Інституту Серця МОЗ України". Жителі району мали унікальну можливість отримати поради від фахівців та пройти ультразвукове дослідження серця та магістральних судин. Це одна із трьох вже діючих недержавних благодійних програм (з 2016 року - програма "Мамолог", з 2017 року - програма "Ортопед"), ініційованих нашим народним депутатом Андрієм Леонідовичем Деркачем, спрямована на запобігання, своєчасне виявлення та профілактику захворювань жителів найвіддаленіших районів Сумщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

Реалізація спільних ініціатив в дії

Народний депутат України Андрій Деркач, депутат обласної ради Олег Бояринцев 23 квітня 2018 року перебували з робочим візитом на Ямпільщині.  Зустрічі з активом селища Свеса, сіл Княжичі, Микитівка були досить активними: увага народних обранців була направлена на необхідність вирішення соціально значущого питання для селища Свеса – функціонування комунального закладу Свеської селищної ради «Палац культури зі спортивною залою», відновлення автобусного сполучення  до сіл Княжичі та Микитівка, питання забезпечення безкоштовними ліками населення Свеси, продовження ремонту дороги, поліпшення матеріально-технічної бази комунальних закладів Сумської обласної та Ямпільської районної рад.

Найбільш схвильованою зустріч була саме в селі Княжичі, де місцеве комунальне підприємство «Княжицьке» поповнилося новим транспортним засобом – автобусом. Півторарічна проблема автобусного сполучення з селами Княжичі і Микитівка нарешті буде вирішена – це результат спільної роботи виборців та народного обранця від нашого 159 округу Андрія Деркача.

 

 

Діти з Ямпільщини відвідали Митрополичу ялинку в Києві

 

          Вже п’ятнадцятий рік поспіль діти з Ямпільщини, їдуть до столиці на благодійну Різдвяну ялинку «Різдвяний вертеп», аби почути вітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та зануритися у справжню різдвяну атмосферу.

          Свято для дітей було організоване вже з порогу: у фойє Національної опери розмістили декілька тематичних локацій, де провели різноманітні майстер-класи та показали гостям як власноруч можна зробити оригінальні ялинкові прикраси та новорічні композиції. Діти наживо послухали класичну музику. У коридорах маленьких гостей вітали різноманітні казкові герої.

         Урочисте відкриття свята благословив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженство привітав усіх з Різдвом Христовим, благословив волонтерів і висловив організаторам слова подяки.

«Різдво нагадує нам, що ми всі – діти Бога, який прийшов на землю», – наголосив Блаженніший Владика.

            Після цього гості змогли насолодитися ошатною залою Національної опери та яскравим і якісним концертом, який для них підготували справжні професіонали великої сцени. Над заходом працювали команди таких відомих телешоу як «Україна має таланти» та «X-Фактор». Після насиченої програми діти отримали солодкі подарунки. Але найголовніше – вони отримали яскраві враження, якими будуть з радістю ділитися ще довгий час.

           «На святі було багато дітей, ми багато з ким познайомилися з інших містечок. Нас благословив Митрополит Онуфрій - це для нас було найголовнішою подією. Дуже сподобалися казкові герої, концерт. Мені особисто запам'яталися акробати і жонглери. На Різдвяну ялинку я вже їжджу втретє. Завжди з нетерпінням чекаю на цю подію», - розповідає учасниця поїздки Анастасія Рибакова.

            Цей благодійний захід - справжнє різдвяне чудо для дітей, яких випробовує доля вже з самого малечку. Традиційна Митрополича ялинка дає змогу багатьом дітям Ямпільщини побувати у столиці. Деякі з них вперше бачили ефектне дійство на великій сцені. Ця різдвяна поїздка у столицю стала можлива за сприяння народного депутата України Андрія Деркача.

 

 

 

 

Нарешті болюче питання для жителів Княжич і Микитівки почало вирішуватися. Спільна ініціатива нашого депутата Андрія Леонідовича Деркача та депутатів всіх рівнів Ямпільщини, керівництва району буде реалізована. Ми зможемо придбати свій автобус та в наступному році відновити автобусний маршрут до сіл Княжичі і Микитівка. Велика вдячність від жителів громад за сприяння у вирішенні цього питання і депутату Сумської обласної ради Бояринцеву Олегу Анатолійовичу.

Черговий транш на реалізацію проектів по Ямпільському району виділено з державного бюджету. Це результат спільної роботи керівників громад та народного депутата України Андрія Леонідовича Деркача, який зумів донести думку громад Ямпільщини до посадовців Кабінету Міністрів України

 

Звернення виборців почуті народним депутатом!

Дякуємо Андрію Леонідовичу за постійну турботу!

 

Звернення виборців почуті народним депутатом!

Дякуємо Андрію Леонідовичу за постійну турботу!

Ініциатива народного депутата Андрія Леонідовича Деркача в дії. Сьогодні на Ямпільщині розпочато огляд дітей лікарями-ортопедами. Для жителів району це справді дуже важливо, адже посада лікаря-ортопеда у штаті Ямпільської ЦРЛ відсутня.

 

                                                                                                   

 

 

 

Депутат вимагає активізувати слідство щодо розкрадань на ямпільських дорогах

 

Народний депутат Андрій Деркач ще в жовтні направив по прокуратури звернення з вимогою перевірити діяльність харківської підприємства, що обслуговувало дороги району

На початку 2017 року Служба автомобільних доріг в Сумській області змінила підрядника (замість харківського підприємства ТОВ «Будівельний монтажний цех» утримання ямпільських доріг здійснює філія «Глухівська дорожньо-експлуатаційна дільниця»), але порушення закону допущені попередньою організацією досі не були належним чином розслідуванні.

- На мою адресу постійно надходили звернення від мешканців та керівництва Ямпільського району з приводу вкрай незадовільного стану асфальтного покриття, яке на більшості відрізках дороги сягає стовідсоткового руйнування, - вказано в депутатському зверненні Андрія Деркача до прокурора Сумської області Матвійчука. – В наслідок чого, мною було направлено відповідне звернення до компетентних контролюючих та правоохоронних органів, на яке я отримав лист від прокуратури Сумської області з запевненням про початок повного, незалежного та всебічного розслідування. Однак, протягом довгого проміжку часу досудове розслідування не завершене, об’єктивні обставини справи не досліджені, процесуальне рішення за наслідками слідства не прийняте, винні не покарані, а стан доріг лише погіршився, - пише Андрій Деркач.  

Саме з незадовільним станом дорожнього покриття, до якого призвела неналежна робота харківського підприємства. депутат пов’язує відсутність автобусного сполучення з селами Микитівка та Княжичи. Перевізник відмовився обслуговувати ці рейси прямо вказавши на незадовільний стан асфальтного покриття на дорогах, що ведуть до зазначених сіл. В результаті понад 800 людей переважно похилого віку залишились без автобусного сполучення з районним центром, де вони можуть отримати медичну та соціальну допомогу.

Відсутність належного транспортного сполучення зриває навчальний процес в Княжицькому НВК, адже вчителі – сумісники не можуть вчасно дістатися на роботу. Страждають і школярі з с. Микитівка, яких шкільним автобусом підвозять до школи в смт Свеса. Через незадовільний стан дороги автобус постійно ламається і тривалий час знаходиться на ремонті. Саме такі обставини підштовхнули Андрія Деркача вдруге звернутись до прокурора області і вимагати об’єктивного розслідування справи.

Нагадаємо,  у жовті 2016 року народний депутат звертався до прокуратури з приводу незадовільної якості ремонту автомобільних доріг Т-19-15 КПП «С. Буда» – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружба та Т-19-12 Шостка – Ямпіль, на яких ТОВ «Механізований будівельний центр» протягом 2016 року проводило роботи з ліквідації ямковості. Тоді ж було оголошено, що Шосткинською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження  за ч. 2 ст. 191 Кримінального Кодексу України за фактом привласнення бюджетних коштів посадовими особами ТОВ «Механізований будівельний центр».