Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Діяльність народного депутата

Черговий транш на реалізацію проектів по Ямпільському району виділено з державного бюджету. Це результат спільної роботи керівників громад та народного депутата України Андрія Леонідовича Деркача, який зумів донести думку громад Ямпільщини до посадовців Кабінету Міністрів України

 

Звернення виборців почуті народним депутатом!

Дякуємо Андрію Леонідовичу за постійну турботу!

 

Звернення виборців почуті народним депутатом!

Дякуємо Андрію Леонідовичу за постійну турботу!

Ініциатива народного депутата Андрія Леонідовича Деркача в дії. Сьогодні на Ямпільщині розпочато огляд дітей лікарями-ортопедами. Для жителів району це справді дуже важливо, адже посада лікаря-ортопеда у штаті Ямпільської ЦРЛ відсутня.

 

                                                                                                   

 

 

 

Депутат вимагає активізувати слідство щодо розкрадань на ямпільських дорогах

 

Народний депутат Андрій Деркач ще в жовтні направив по прокуратури звернення з вимогою перевірити діяльність харківської підприємства, що обслуговувало дороги району

На початку 2017 року Служба автомобільних доріг в Сумській області змінила підрядника (замість харківського підприємства ТОВ «Будівельний монтажний цех» утримання ямпільських доріг здійснює філія «Глухівська дорожньо-експлуатаційна дільниця»), але порушення закону допущені попередньою організацією досі не були належним чином розслідуванні.

- На мою адресу постійно надходили звернення від мешканців та керівництва Ямпільського району з приводу вкрай незадовільного стану асфальтного покриття, яке на більшості відрізках дороги сягає стовідсоткового руйнування, - вказано в депутатському зверненні Андрія Деркача до прокурора Сумської області Матвійчука. – В наслідок чого, мною було направлено відповідне звернення до компетентних контролюючих та правоохоронних органів, на яке я отримав лист від прокуратури Сумської області з запевненням про початок повного, незалежного та всебічного розслідування. Однак, протягом довгого проміжку часу досудове розслідування не завершене, об’єктивні обставини справи не досліджені, процесуальне рішення за наслідками слідства не прийняте, винні не покарані, а стан доріг лише погіршився, - пише Андрій Деркач.  

Саме з незадовільним станом дорожнього покриття, до якого призвела неналежна робота харківського підприємства. депутат пов’язує відсутність автобусного сполучення з селами Микитівка та Княжичи. Перевізник відмовився обслуговувати ці рейси прямо вказавши на незадовільний стан асфальтного покриття на дорогах, що ведуть до зазначених сіл. В результаті понад 800 людей переважно похилого віку залишились без автобусного сполучення з районним центром, де вони можуть отримати медичну та соціальну допомогу.

Відсутність належного транспортного сполучення зриває навчальний процес в Княжицькому НВК, адже вчителі – сумісники не можуть вчасно дістатися на роботу. Страждають і школярі з с. Микитівка, яких шкільним автобусом підвозять до школи в смт Свеса. Через незадовільний стан дороги автобус постійно ламається і тривалий час знаходиться на ремонті. Саме такі обставини підштовхнули Андрія Деркача вдруге звернутись до прокурора області і вимагати об’єктивного розслідування справи.

Нагадаємо,  у жовті 2016 року народний депутат звертався до прокуратури з приводу незадовільної якості ремонту автомобільних доріг Т-19-15 КПП «С. Буда» – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружба та Т-19-12 Шостка – Ямпіль, на яких ТОВ «Механізований будівельний центр» протягом 2016 року проводило роботи з ліквідації ямковості. Тоді ж було оголошено, що Шосткинською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження  за ч. 2 ст. 191 Кримінального Кодексу України за фактом привласнення бюджетних коштів посадовими особами ТОВ «Механізований будівельний центр».