Ямпільська районна рада
Ямпільський район, Сумська область

Депутати Ямпільської районної ради сьомого скликання

 

Розподіл депутатів Ямпільської районної ради сьомого скликання за сільськими, селищними, міською територіальними громадами району

 

 

Бойчунь Вадим Олександрович

             Закріплений за Воздвиженською сільською радою

             27.04.1980 року народження, вища освіта, позапартійний, головний лікар КЗ „Ямпільська ЦРЛ", обраний від Ямпільської районної організації політичної партії „Воля народу"

 

 

 

Васютенко Ольга Володимирівна

Закріплена за Княжицькою сільською радою

28.07.1971 року народження, вища освіта, позапартійна, директор Княжицького НВК: загальноосвітня школа І—III ступенів - ДНЗ, обрана від Ямпільської районної організації політичної партії „Воля народу"

 

 

 

Ворона Володимир Васильович

Закріплений за Паліївською сільською радою

26.10.1971 року народження, середня спеціальна освіта, позапартійний, водій Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обраний від Ямпільської районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання „Батьківщина"

 

 

Губар Ольга Костянтинівна

Закріплена за Степненською та Орлівською сільськими радами

20.03.1974 року народження, вища освіта,член партії "Воля народу", голова Ямпільської районної ради, обрана від Ямпільської районної організації політичної партії „Воля народу"

 

 

 

Давидов Володимир Іванович

Закріплений за Білицькою сільською радою

17.08.1966 року народження, вища освіта, позапартійний, юрисконсультант ПП "Ямпіль Інвест", обраний від Ямпільської районної організації політичної партії „УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

 

 

 

Демченко Марина Борисівна

Закріплена за Дружбівською міською радою

22.11.1964 року народження, вища освіта, позапартійна, Голова первинної профспілкової організації Хутір-Михайлівської дистанції колії, обрана від Територіальної організації Політичної партії „Опозиційний блок" в Ямпільському районі Сумської області

 

 

Деркач Ірина Володимирівна

Закріплена за Марчихинобудською сільською радою

24.01.1971 року народження, середня спеціальна, позапартійна, фельдшер Марчихинобудської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, обрана від Ямпільської районної організації Політичної партії "За Україну!"

 

 

 

Звоник Валентина Василівна

Закріплена за Дружбівською міською радою

29.01.1962 року народження, вища освіта, позапартійна, директор ФОП Звоник В.В., обрана від Ямпільської районної організації політичної партії "Воля народу"

 

 

 

Ігнащенко Петро Васильович

Закріплений за Микитівською сільською радою

03.01.1957 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, підприємець, обраний від Ямпільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

 

Козуб Віталій Володимирович

Закріплений за Антонівською сільською радою

08.05.1969 року народження, середня освіта, позапартійний, лісник ДП „Ямпільський агролісгосп'", обраний від Ямпільської районної організації політичної партії „Воля народу"

 

 

 

Косенко Олександр Васильович

Закріплений за Ямпільською селищною радою

28.11.1973 року народження, вища освіта, член ВО „Батьківщина", провідний інспектор відділу містобудуваня, архітектури, житло-комуноальго господарства та цивільного захисту Ямпільської районної державної адміністрації, обраний від Ямпільської районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання „Батьківщина"

 

 

 

Образ Віктор Володимирович

Закріплений за Дружбівською міською радою

29.07.1957 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер, обраний від Ямпільської районної організації політичної партії „Рідне місто"

 

 

 

Обуховська Валентина Іванівна

Закріплена за Дружбівською міською радою

08.04.1968 року народження, освіта середня спеціальна, член ВО „Батьківщина", вчитель Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, обрана від Ямпільської районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання „Батьківщина"

 

 

 

Леонтенко Світлана Миколаївна

Закріплена за Усоцькою сільською радою

16.05.1973 року народження, вища освіта, позапартійна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної держадміністрації, обрана від Ямпільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА „СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

Лесняк Валентин Григорович

Закріплений за Свеською селищною радою

01.11.1951 року народження, вища освіта, позапартійний, пенсіонер, обраний від Ямпільської районної організації політичної партії „Рідне місто"

 

 

 

Лящевський Володимир Михайлович

Закріплений за Білицькою сільською радою

20.05.1972 року народження, вища освіта, член ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА „СОЛІДАРНІСТЬ", начальник відділу "Ямпільське бюро правової допомоги" Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, обраний від Ямпільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА „СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Палагин Ігор Миколайович

Закріплений за Дружбівською міською радою

04.12.1963 року народження, вища освіта, позапартійний, тимчасово не працює, обраний від Територіальної організації політичної партії „Опозиційний блок" в Ямпільському районі Сумської області

 

 

 

Панченко Ірина Анатоліївна

Закріплена за Свеською селищною радою

15.02.1973 року народження, вища освіта, позапартійна, голова Ямпільської районної державної адміністрації, обрана від Ямпільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА „СОЛІДАРНІСТЬ"

 

 

Посохов Олег Борисович

Закріплений за Свеською селищною радою

21.04.1967 року народження, вища освіта, позапартійний, учитель Свеської спеціалізованої школи I-III ступенів №1, обраний від Ямпільської районної організації політичної партії „Воля народу"

 

 

 

Прохоренко Юрій Іванович

Закріплений за Степненською сільською радою

19.09.1964 року народження, вища освіта, позапартійний, заступник директора ТОВ „Агропромсервіс", обраний від Ямпільської районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання „Батьківщина"

 

 

Рябухін Олександр Юрійович

Закріплений за Дружбівською міською радою

26.01.1984 року народження, вища освіта, член Політичної партії „Опозиційний блок", тимчасово не працює, обраний від Територіальної організації Політичної партії „Опозиційний блок" в Ямпільському районі Сумської області

 

 

 

Соломко Ігор Олександрович

Закріплений за Ямпільською селищною радою

18.10.1993 року народження, вища освіта, член Радикальної партії Олега Ляшка, фахівець пакування, складування ТОВ "Нова пошта", обраний від Ямпільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області

 

 

 

Соломко Олександр Олександрович

Закріплений за Ямпільською селищною радою

23.11.1988 року народження, вища освіта, член Радикальної партії Олега Ляшка, директор ПП „Медіасвіт Ямпіль", обраний від Ямпільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області

 

 

Тахтай Олександр Остапович

Закріплений за Шатрищенською сільською радою

15.01.1964 року народження, вища освіта, член політичної партії „УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП", тимчасово не працює, обраний від Ямпільської районної організації політичної партії „УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

 

 

 

Чудеса Світлана Анатоліївна

Закріплена за Ямпільською селищною радою

14.04.1963 року народження, вища освіта, позапартійний, начальник відділу агропромислового розвитку Ямпільської районної державної адміністрації, обрана від Ямпільської районної організації політичної партії „Воля народу"

 

 

Штанюк Олександр Миколайович

Закріплений за Ямпільською селищною радою

29.10.1961 року народження, вища освіта, позапартійний, начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, обраний від Ямпільської районної організації Політичної партії „За Україну!"